Dziękujemy, dziękujemy!

18.06.2014

Nasz I Bal Absolwenta PWSZ AS był głównym tematem podczas jubileuszu 15-lecia uczelni, który obchodzony był uroczyście w poniedziałek na PWSZ AS. Dość powiedzieć, że już w poniedziałek zaczęli ... zgłaszać się chętni na II Bal Absolwenta PWSZ AS! To nie żart. Pani rektor, prof. Elżbieta Lonc na balu zapowiedziała bowiem, że ta impreza będzie kontynuowana  co roku. Już są głosy, by nie czekać do czerwca, ale zrobić bal już w październiku w ramach inauguracji nowego roku akademickiego. To najlepiej świadczy o tym jak świetnie bawiliście się podczas całonocnej zabawy w Zamku Książ. Zgłaszają się do nas absolwenci i pracownicy uczelni z ... żalem, że nie wzięli udziału w tym historycznym, bo pierwszym Balu Absolwenta. Niech więc dumni jeszcze bardziej będą ci co spędzili noc z 14 na 15 czerwca 2014 razem z nami w sali balowej Zamku Książ. Dziękujemy Wam za to!

Dziękujemy także spółce Zamek Książ, Cukierni Świerczyńscy, firmie cateringowej Mirjan, zespołowi Futyma Music Kwintet za przygotowanie imprezy, oprawę muzyczną, balowy tort i nieszpodizanki. Na facebooku absolwentów są już zdjęcia autorstwa rafała Kluby, prezesa naszego stowarzyszenia. Oto adres do ich ściagnięcia: https://www.sendspace.com/file/z5gq5d. Oglądajcie, wspominajcie i szykujcie się na II Bal Absolwenta PWSZ AS. 

 

Świetny bal!

15.06.2014

Dzisiaj jesteśmy w stanie tylko napisać to jedno zdanie: Bylo świetnie od godziny 20 w sobotę do wschodu słońca o 4:18 w niedzielę, dziękujemy wszystkim uczestnikom I Balu Absolwenta PWSZ AS Wałbrzych!